64

Firmamız BETFA İNŞAAT 1992 yılından günümüze kadar tremix (saha) beton uygulamalarını uzman ekip ve ekipmanlar ile başarıyla yürütmektedir. Referanslarımızda da görüleceği gibi çalıştığımız güzide firmalara tekrar tekrar hizmet edebilmenin onurunu yaşıyoruz. Şantiyeciliğin ne olduğunu biliyor, sorun çıkartmıyor, sorunları birlikte çözüyoruz. Bizler işimizi seviyoruz.

Birlikte Çalışmayı Umarız...

9
Güvenlik

Başladığımız tüm projelerimiz için İş sağlığı ve güvenliği yasaları gereği, çalışma arkadaşlarımız ve/veya ekipmanlarımız ihtiyacı olan tüm önlemler özenle alınmakta ve takip edilmektedir.

22
Ekipmanlarımız

Günümüz inşaat teknolojisinin sunduğu tüm imkanları zamanında ve en doğru şekilde temin eden firmamız, müşterilerimiz hayallerindeki proje beklentilerini en kısa sürede ve en düzgün şekilde karşılamak adına yatırımlarını yapmıştır. Mevcut ekipmanlarımız haricinde süreç içerisinde, şantiye durumu ve ihtiyacına göre ekipmanları hızla temin ederek, bünyesine katmaktadır.

33
Takımımız

Konusunda uzman ekibimiz, genç dinamik yapısı ile öne çıkmaktadır. Kurulan her şantiye için bir ekip başı olmak üzere konusunda uzman ustabaşları seçilmektedir.

Yetkililerimiz

Genel Müdür

20 Nov 2015

Betfa İnşaat'ın firma yetkilisi Namık Kemal Yılmaz.

Firmanın kurucusu olan Namık Kemal Yılmaz aynı zamanda kurulan şantiyelerin, yapılan işlerin süpervisor görevini yürütmektedir.

İletişim Bilgileri

Genel Müdür
namıkkemal@betfa.com.tr
0-532-257 90 96

Ege Bölge Sorumlusu

20 Oct 2015

Firmamızın Ege Bölge Sorumlusu Kemal YILDIZ.
Ege bölgesinde oluşturulan şantiyelerin takibini ve kontrolünü yapmakla görevlidir.

İletişim Bilgileri

Ege Bölge Sorumlusu
kemalyildiz@betfa.com.tr
0-532-346 02 38