Zemin döşemesinde ve yer döşemesinde kullanılan granit taş modelleri ile dekorasyonda kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen alternatiflerden biri olan granit ve bazalt taşlar oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Parklarda, bahçelerde, toplu konutlarda, hastanelerde ve birçok yerde granit taşlar kullanılmaktadır. Firmamızda farklı modelleri ve renkleri bulabileceğiniz taş modellerimiz ile dilediğiniz yerde zemin dekorasyonunuzu düzenleyebilirsiniz. Size önerebileceğimiz görsel düzenlemelerimiz arasından, dilediğinizi seçerek mekânınızda granit taşları kullanabilirsiniz.

Küp taşlar desenli olarak veya istediğiniz tasarıma göre döşenebilmektedir. Kaliteli tasarıma sahip olmak isteyenler daha önceki projelerden esinlenerek kendi tasarımlarını oluşturabilirler. Küp taş herhangi bir hava koşulundan etkilenmemektedir. Yıpranma ve çökmelere karşı dayanıklıdır. Kullanım alanları geniş olmakla beraber daha çok apartman girişleri, villa girişleri gibi alanlarda tercih edilmektedir.
Dayanıklılığı ile ön plana çıkan bu taşlar yağmur ve donmalara karşı da oldukça etkilidir. Bu koşullar içerisinde herhangi bir çökme veya yıpranma yaşanmamaktadır. Çeşitli renk seçeneği ile sunulan bu taşları güven içerisinde kullanabilirsiniz. Gerekli işlemlerden geçtikten sonra küp haline getirilen granit taşları turuncu, pembe ve gri renkler de bulunabilmektedir. Granit küp taş ile kaliteli görseller elde edebilir ve bulunduğunuz sokağa yola estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Granit Küp taş Ülkemiz doğal taşlar açısından zengin bir konuma sahiptir. Bu taşlar doğal yapısı sayesinde uzun süreli kullanıma uygundur. Her bölgede bulunan granit küp taşlar işlenerek ihtiyaca uygun bir hale getirilmektedir. Yapısında bulunan elementler sayesinde her işte kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu taşlar 400 santigrat derece binlerce sene içerisinde oluşumlarını tamamlarlar. Bundan dolayı yapılarındaki maddeler ısı ile oluşmuştur. Yer altındaki termal sular granit taşlarının arasından süzülerek oluşumlarını tamamlamalarına yardımcı olur. Granit taşlar diğer taşlara göre daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı da uzun süreli kullanıma uygunluk taşımaktadır. Bu taşları kırmak için kırma makinesi kullanılır. Bu sayede küp taş haline getirilir.