Anahtar teslim inşaat, projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temel dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatıdır. Anahtar teslim inşaat, adında anlaşılacağı üzere en başından en sonuna kadar tüm işlerin firmamız tarafından tamamlanıp, mülk sahibine anahtarların teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır. Evin, Dükkanın,işhanının yada binanın sahibi için tek yapılması gereken anahtarları teslim almaktır. Anahtar teslim inşaat süreci ile hayalinizdeki projeyi rahatça hayata geçirmeniz mümkün. İnşaat, Müteahhitlik Firmamız Baytun İnşaat ile direk iletişime geçmeniz mümkün.

Firmamız inşaat yönetimi, üretim, kalite kontrol, projelendirme ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı servis vermekted olup, profesyonel kadro ve makine parkına sahiptir. Betonarme, ahşap, ağır çelik, hafif çelik yapı sistemleri dahilinde tüm yapıları organize ve inşaa edebilecek tüm güç ve yeteneğe sahiptir.

Anahtar Teslim İnşaat Hizmetleri Nelerdir

Sanayi Tesisleri

Her türlü endüstri tesisinin anahtar teslimi inşaatı

Deprem Güçlendirme

Yapıların güçlendirme imalatlarının yüksek teknoloji ürünü ekipmanlarla da değerlendirilerek anahtar teslimi gerçekleştirilmesi

Kamp Tesisleri

Kalıcı ve geçici prefabrik kamp tesislerinin altyapısı ile beraber anahtar teslimi yapımı

Okul ve Sosyal Tesisler

Her türlü eğitim tesisleri, üniversite kampus ve yurt binaları anahtar teslimi inşaatları